خانه || قوانین سایت

قوانین سایت

ضمانت فایل ها و آموزش ها:

قابل توجه عزیزانی که از اطلاعات و فایل های این سایت استفاده می کنند:

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما به اطلاع می رسانیم که تمامی فایل فلش ها، رام ها و آموزش هایی که در سایت قرار داده می شوند کاملا سالم بوده و بارها توسط تیم نرم افزاری پاتریس تست شده اند. چنانچه به هر دلیل موفق به حل مشکل خود نشدید می توانید از پشتیبانی سایت کمک بگیرید. پشتیبانی سایت تمام تلاش خود را بر آن داشته تا با تلاش شبانه روزی به تمامی سوالات شما پاسخ دهد و شما را در حل مشکلات احتمالی یاری کند. لذا اگر بازهم (۱ درصد) موفق به حل مشکل خود نشدید تنها کاری که در نهایت می توانیم انجام دهیم برگشت پول شما (مبلغی که بابت خرید فایل یا آموزش پرداخت کرده اید) بدون چون و چرا بوده و مسئولیت تمامی اقدامات انجام شده بر روی دستگاه شما متوجه شخص شما خواهد بود و درصورت به وجود آمدن هرگونه مشکل، سایت پاتریس هیچگونه مسئولیتی را به عهده نمیگیرد. بازهم تاکید می کنیم که تا جایی که مقدور باشد از روش های مختلف مانند معرفی فایل ها و روش های دیگر ، بررسی سیستم و درایورهای نصب شده شما و انجام مراحل کار از طریق نرم افزارهای مدیریت سیستم مانند TeamViewer و AA استفاده می کنیم تا مشکل شما را حل کنیم و امیدواریم بتوانیم خدمتی کرده باشیم. درصورت بروز هر گونه مشکل، بایستی مشکل خود را به پشتیبان سایت اعلام نمایید. از لحظه ای که مشکل شما توسط تیم پشتیبانی تایید شد، حداکثر یک ساعت برای رفع مشکل شما زمان می گیریم و آن را رفع میکنیم. و درصورت حل نشدن مشکل شما، کل وجه پرداختی تقدیم میگردد. (در مواردی که تایم محدود است حتما حداکثر زمان موجود را با پشتیبان سایت در میان بگذارید)

توجه: لطفا همیشه زمان لازم را برای تعمیر گوشی خود در نظر بگیرید. درصورت زمان نداشتن (ماکزیمم یک ساعت) ، سایت هیچگونه مسئولیتی را نمی پذیرد.

توجه: باتوجه به تغییرات روز به روز در ورژن سیستم عامل ها و نسخه های امنیتی، پشتیبانی فایل های خریداری شده فقط برای “یک گوشی” و حداکثر به مدت “یک هفته” خواهد بود. در غیر این صورت سایت هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد.

توجه: ممکن است بعد از پرداخت وجه، بیشتر از یک لینک دانلود برای شما نمایش داده شود که در این حالت بایستی تمامی لینک های قرار داده شده را حتما دانلود کنید.

در مورد رام های رسمی:

هزینه ای که بابت رام های رسمی دریافت می شود بسیار پایین بوده و صرفا شما این وجه را جهت نگهداری و آرشیو فایل و هزینه های سرور پرداخت می نمائید (و نه پشتیبانی). لذا باتوجه به قیمت بسیار پایینی که برای اینگونه فایل ها قرار داده ایم و ازطرفی باتوجه به رسمی بودن و عدم دخل و تصرف ما در این فایل ها، شما بایستی دانش کافی برای نصب این فایل ها را داشته باشید و همچنین قبل از تهیه ی فایل بتوانید تشخیص دهید که این رام متناسب با گوشی شما هست یا خیر. درصورت بروز مشکل در نصب رام های رسمی هیچگونه مسئولیتی به عهده سایت نبوده و تحت هیچ شرایطی مبلغ قابل استرداد نخواهد بود و پشتیبانی فقط در مورد مشکل در لینک دانلود خواهد بود. اما در مورد سایر فایل ها (آموزش ها، فایل های حذف FRP ، فایل های حذف پترن و …) طبق روال همیشگی پشتیبانی کامل صورت خواهد پذیرفت. این امر جهت بهبود پشتیبانی در موارد تخصصی تر برای رفاه شما عزیزان در لیست قوانین سایت قرار داده شده است.

در مورد فایل های حذف رمز بدون پاک شدن اطلاعات :

  • درصورت عدم موفقیت از کادر پشتیبانی کمک بگیرید
  • فایل های حذف رمز در مواردی که بک گراند (پس زمینه) گوشی مشکی باشد جوابگو نیستند و در این صورت مبلغ پرداختی استرداد نمیگردد.

در مورد سرویس های آنلاین (از راه دور) :

  • تمام وجه مربوط به سرویس های آنلاین (حذف گوگل اکانت، بازکردن قفل شبکه و …) قبل از انجام کار دریافت میگردد.
  • در مورد سرویس های ریموت درصورت عدم انجام کار کل وجه بازگشت داده می شود. (بایستی تا پایان مدت مقرر صبر کنید و درصورت عدم انجام مبلغ استرداد میگردد)
  • در مورد سرویس های سروری امکان کنسلی تا زمانی که از طرف سورس برگشت نشود امکان پذیر نمیباشد حتی اگر روز های کاری سپری شده باشد.
  • باتوجه به عدم رویت گوشی هایی که با ریموت انجام می شوند(توسط کادر فنی ما) ، درصورت بروز هرگونه مشکل، سایت هیچ گونه مسئولیتی به عهده نمیگیرد.

درمورد رام گوشی ها و تبلت های چینی:

لطفا قبل از نصب رام های چینی حتما مطالعه کنید:

دوستان حتما توجه داشته باشید که در مورد گوشی ها و تبلت های چینی، به دلیل تنوع زیاد در طراحی مادربوردهای این مدلها و عدم پشتیبانی شرکت های تولیدکننده ی محصولات چینی، در مواردی مشاهده شده است که یک مدل تبلت با برد های مختلفی وارد بازار شده است (مثلا دیمو 700s که 12 عدد رام مختلف دارد). حتی ممکن است نام مادربرد در برخی از این پروداکت ها مشترک باشد اما به دلیل استفاده از ic های تصویر و تاچ و دوربین و …. مختلف، بالتبع نیاز به رام های مختلف باشد. پس قبل از نصب هر گونه رام بر روی گوشی ها و تبلت های چینی و ایرانی، احتمال این قضیه را نیز مدنظر داشته باشید که ممکن است با نصب رام، مشکل تصویر، تاچ، دوربین یا … به وجود بیاید. همکاران گرامی بعد از اینکه نسبت به این مورد (درمورد تبلت و گوشی های روشن) با مشتری خود هماهنگی های لازم را انجام دادید، نسبت به خرید و رایت رام اقدام فرمایید. درصورت بروز هرگونه مشکل می توانید از پشتیبانی سایت کمک بگیرید (ولی در نهایت تمامی ریسک پذیری آن بر عهده ی شخص شماست)؛ همچنین درصورت عدم حل مشکل، گارانتی بازگشت وجه شامل حال اینگونه فایل ها نخواهد شد. تیم پشتیبانی سایت تمام تلاش خود را بر آن داشته تا نسبت به رفع مشکل شما از تمامی امکاناتی که در اختیار دارد بهره گیری نماید.

“ باتشکر – مدیر سایت پاتریس ”

توجه:

هرگونه کپی برداری، بازنشر و بازفروش فایل ها و آموزش های سایت، جرم بوده و درصورت مشاهده برخورد قانونی خواهد شد. از شما که با اطلاع قبلی، نسبت به تهیه ی فایل ها و آموزش ها اقدام می کنید، صمیمانه سپاسگزاریم

سایت پاتریس، دارای نماد اعتماد الکترونیک

با ما خیالتان آسوده باشد…