خانه || اخبار تازه های موبایل || اولین خبر درباره آیفون7 ، تاریخ انتشار و جزئیات ظاهری
ریکاوری رمز اپل آیدی های کارتی

اولین خبر درباره آیفون7 ، تاریخ انتشار و جزئیات ظاهری

اولین خبر درباره طراحی آیفون 7 :

کمپانی اپل در اواخر تابستان سال آینده محصول جدید خود را با نام آیفون7 معرفی خواهد کرد. شایعات و اخباری که تاکنون درباره این مدل گوشی درز کرده است را در اختیار شما قرار خواهیم داد. با ما همراه باشید.

iPhone 7-0001

محصول جدید کمپانی اپل تحت عنوان آیفون 7، سال آینده معرفی خواهد شد واکنون برای اولین بار شاهد فاش شدن اطلاعاتی در مورد طراحی ظاهری این گوشی هستیم. آیفون‌ 7 اپل به احتمال بسیار زیاد همانند روال گذشته این کمپانی در شهریور ماه سال آینده (شهریور 1395) رونمایی خواهد شد اما با این حال تا این لحظه شایعات زیادی در مورد این گوشی منتشر شده اما اطلاعات زیادی در مورد طراحی آیفون‌های جدید اپل فاش نشده است.

با این حال امروز منبعی آگاه که قبلا نیز اطلاعات صحیحی را در مورد گوشی‌ها قبل از معرفی فاش کرده، ادعا کرده است که آیفون ۷ اپل زبان طراحی آیفون‌های سری ۶ را حفظ خواهد کرد با این تفاوت که حالا نوارهای پلاستیکی آنتن حذف شده و برآمدگی دوربین نیز به طور کامل از بین خواهد رفت.

بنابر شایعات گذشته اپل در آیفون ۷ پلاس از ماژول دوربین با دو لنر بهره خواهد برد اما آیفون ۷ دوربینی مانند دوربین‌های عادی گوشی‌های پرچمدار را در خود جای خواهد داد، اما با این تفاوت که ماژول دوربین باریک‌تر شده و برآمدگی آن به طور کامل رفع خواهد شد. تفاوت دوم در نوارهای آنتن در پشت دستگاه خواهد بود. این نوارها از پشت گوشی حذف می‌شوند اما همچنان در فریم اطراف گوشی حضور خواهند داشت. البته این منبع نتوانتسته کم شدن ضخامت آیفون ۷ را تایید کند اما با این حال از بین رفتن برآمدگی دوربین می‌تواند خبر خوبی برای کاربران باشد.

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

لینک کوتاه مطلب : https://patriss.ir/?p=2427