تخفیف ویژه و محدود ۵۰%

| دوره آموزش تخصصی تعمیرات نرم افزار موبایل

سرویس تخصـصی رفــع مشکل نات اکتیو اپل آیدی

رفع مشکل نات اکتیو Apple ID

با توجه به حساسیت و سخت گیری های جدید اپل، اطلاعات فرم را دقیق پر کنید و تمامی موارد خواسته شده را داخل فرم بنویسید. تیم فنی پاتریس موبایل روزانه بیش از ۱۰۰ عدد اپل آیدی را اکتیو می کند و به جرأت ادعا می کنیم که بیش از ۹۵ درصد اپل آیدی های نات اکتیو شده ای که قبلا کیس نداشته اند توسط تیم ما قابل رفع می باشند. برای آیدی هایی که قبلا ریجکت شده اند فقط از سرویس نات اکتیو ویژه استفاده کنید.

تحویل ۲۴ ساعت

متخصصین باتجربه

کمترین ریجکتی

بهترین قیمت

جهت ثبت سفارش، این فرم را پر کنید

تایید شماره موبایل

زمان لازم برای ثبت: یک دقیقه (بدون نیاز به ثبت نام)

نکتـه بسـیار مهـم :

قبل از ثبت سفارش ، از ریجکتی نبودن اپل آیدی خود مطمئن شود. اپل آیدی هایی که برای مشکل نات اکتیو، قبلا در ساپورت اپل دارای کیس ریجکتی بوده باشند (چت با ساپورت یا تماس تلفنی و …) ، قطعا برای دفعات بعدی نیز با سرویس عادی ریجکت می شوند و توصیه ما این است که به ما اطلاع دهید تا آن را با سرویس ویژه انجام دهیم. باتوجه به تغییرات جدید در سیاست های اپل، آیدی های ریجکتی اگر مجددا به صورت عادی درخواست داده شوند، نیاز به پیگیری های بسیار زیاد داشته و خیلی بیشتر از مواردی که قابل رفع هستند وقت گیر می باشند. لذا درصورت وجود کیس قبلی در ساپورت اپل، با احترام مبلغ پرداختی قابل عودت نخواهد بود و کیس آیدی قبلی به شما اطلاع داده می شود. درصورت وجود هرگونه ابهام و یا سوال، قبل از ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

سرویس تخصصی رفع مشکل نات اکتیو اپل آیدی

سرویس رفع مشکل نات اکتیو اپل آیدی

مدت زمان تحویل ۲۴ الی ۴۸ ساعت

علت اصلی Not Active شدن اپل آیدی ها در ایران که به صورت This Apple ID is not active و یا به صورت This person is not active بر روی گوشی و سایر دستگاه های تولید اپل مشاهده می شود تحریم های ایران از سمت شرکت سازنده هست. اینگونه موارد ربطی به اپل آیدی های شخصی و کارتی ندارد و برای تمامی Apple ID ها ممکن است رخ دهد.

لطفا قبل از ثبت سفارش حتما به توضیحات سرویس که در ادامه ی همین صفحه آمده است دقت کنید

تایید شماره موبایل

زمان لازم برای ثبت سفارش: یک دقیقه (بدون نیاز به ثبت نام)

.

مدت زمان تحویل ۱ الی ۴۸ ساعت

سرویس تخصصی رفع مشکل نات اکتیو اپل آیدی

علت اصلی Not Active شدن اپل آیدی ها در ایران که به صورت This Apple ID is not active و یا به صورت This person is not active بر روی گوشی و سایر دستگاه های تولید اپل مشاهده می شود تحریم های ایران از سمت شرکت سازنده هست. اینگونه موارد ربطی به اپل آیدی های شخصی و کارتی ندارد و برای تمامی Apple ID ها ممکن است رخ دهد.

لطفا قبل از ثبت سفارش حتما به توضیحات سرویس که در ادامه ی همین صفحه آمده است دقت کنید

تایید شماره موبایل

.

.

.

ارور This Apple ID is not active چیست؟

مدتی است که برای بسیاری از کاربران محصولات اپل (مخصوصا کاربران ایرانی) این مشکل رخ می دهد. کاربران زیادی گزارش داده اند که کاملا بطور ناگهانی و بدون اقدام خاصی در تنظیمات اپل آیدی خود با پیغام هایی همچون This Apple ID is not active و یا This person is not active مواجه می شوند. در این شرایط اپل آیدی شما از سمت اپل قفل است و چنانچه در هنگام ورود به آیدی و یا خروج از آن ، پسورد خود را وارد کنید با پیغام های ذکر شده مواجه خواهید شد. مشکل نات اکتیو شدن اپل آیدی شما زمانی حادتر می شود که از قبل، در تنظیمات iCloud دستگاه خود، گزینه Find را فعال کرده باشید. در چنین شرایطی امکان Sign out (خروج از اپل آیدی) وجود ندارد و در صورت ریستور (فلش) کردن دستگاه، امکان اکتیو و فعالسازی دستگاه شما وجود ندارد. همانطور که در بالاتر نیز اشاره کردیم، ارور not active اپل آیدی معمولا به دلیل تحریم بودن ایران از سوی شرکت اپل اتفاق می افتد. این تصمیم کاملا از سمت شرکت بوده و معمولا ربطی به سازنده، فروشنده و مصرف کننده ندارد و برای تمامی Apple ID ها ممکن است رخ دهد. در ادامه به دلایل مختلف رخ دادن این ارور می پردازیم و همچنین راهکارهایی برای اینکه دچار این مشکل نشویم به شما معرفی خواهد شد. در ادامه با پاتریس موبایل همراه باشید.

مهم ترین دلایل نات اکتیو شدن اپل آیدی

تمام اپل آیدی ها اعم از شخصی و کارتی ممکن است به دلایل زیر نات اکتیو شوند:

۱. استفاده بیش از حد از برنامه های تغییر آی پی (فیلترشکن)

۲. ساخت تعداد زیادی اپل آیدی در بازه زمانی کوتاه و با استفاده از یک آدرس IP 

۳- فعال بودن Find در تنظیمات دستگاه 

۴- تغییر دادن بیش از حد پسورد و سایر مشخصات اپل آیدی

۵- مشکل در ساخت (جهت سفارش اپل آیدی مطمئن بدون مشکل نات اکتیو کلیک کنید)

پاتریس موبایل چطور مشکل نات اکتیو اپل آیدی را برطرف می کند؟

تا مدتی پیش، یک راه حل بسیار ساده برای رفع این مشکل وجود داشت. کافی بود وارد سایت apple شده و از قسمت Support و انتخاب chat ، به اپراتور متصل شده و مشکل را برای ساپورتر اپل مطرح می کردیم. این راه بسیار ساده بود و تقریبا 90 درصد کاربران ، می توانستند بدون نیاز به هزینه و تخصص خاصی مشکل پیش آمده را خودشان در کمتر از یک ساعت رفع کنند. اما بعد از مدتی اپل این قابلیت (رفع مشکل نات اکتیو از طریق چت آنلاین) را برداشت و دیگر این امکان وجود ندارد.

اکنون این مشکل تنها از طریق تماس تلفنی و پاسخگویی به سوالات تخصصی مختلف پشتیبان های اپل قابل رفع است. تیم پشتیبانی پاتریس موبایل نیز از همین روش استفاده می کند و با توجه به موفقیت تیم ما در اکتیو کردن بیش از 1000 آیدی از طریق تماس تلفنی، آمادگی پاسخگویی به هر نوع سوال احتمالی از سوی ساپورتر اپل را داریم. 

توجه: به هیچ وجه اپل آیدی نات اکتیو شده خود را به افراد بی تجربه نسپارید چرا که در صورت عدم موفقیت ممکن است هزینه های زیادی برای شما در پی داشته باشد!

نکات مهم و قوانین سرویس رفع مشکل نات اکتیو اپل آیدی

۱- بعد از تحویل سفارش شما (رفع مشکل نات اکتیو اپل آیدی توسط پاتریس موبایل) حتما در کمترین زمان ممکن از اپل آیدی روی دستگاه خود Sign out کرده و توصیه ما این است که از آن اپل آیدی دیگر استفاده نشود.

۲- ممکن است بعد از اکتیو شدن اپل آیدی، پسورد و اطلاعات امنیتی قبلی اپل آیدی شما اشتباه باشد و با استفاده از پسورد قبلی نتوانید از آیدی خارج شوید. این مورد کاملا سیستمی و از سمت کمپانی اپل بوده و امکان بررسی صحت پسورد و سایر اطلاعات اپل آیدی قبل از ثبت سفارش (در صورتی که هنوز اپل آیدی شما نات اکتیو است) وجود ندارد و فقط بعد از اکتیو شدن اپل آیدی می توانید آن را بررسی کنید.

۳- اگر بعد از اکتیو شدن اپل آیدی متوجه شدید که پسورد را قبول نمی کند، درصورت دسترسی به ایمیل اپل آیدی می توانید درخواست پسورد جدید بدهید (معمولا فقط در مورد اپل آیدی های با ایمیل شخصی). در مورد اپل آیدی های آماده و کارتی و یا سایر اپل آیدی ها چنانچه موفق به ریست کردن پسورد اپل آیدی خود نشدید، باید اپل آیدی و IMEI دستگاه شما جهت آنلاک و یا بازیابی مورد بررسی قرار بگیرد که این امر نیاز به هزینه و زمان جداگانه داشته و فقط بعد از اکتیو شدن اپل آیدی امکان بررسی آن وجود دارد.

۴- توصیه ما این است که هر چه سریعتر از آیدی خارج شوید. امکان نات اکتیو شدن مجدد اپل آیدی از سمت اپل وجود داشته و بعد از تحویل اپل آیدی (اکتیو شدن آن)، هیچ ضمانتی بابت اکتیو ماندن آن از سوی تیم پاتریس موبایل داده نمی شود.

۵- هزینه پرداختی شما فقط و فقط بابت اکتیو کردن اپل آیدی شما (رفع ارور This apple id is not active و یا This person is not active) بوده و شامل هیچ گونه خدمات دیگری نمی باشد. اشتباه بودن پسورد اپل آیدی شما ربطی به سرویس نات اکتیو نداشته و بعد از اکتیو شدن اپل آیدی، هزینه پرداخت شده قابل برگشت نمی باشد.

۶- قبل از ثبت سفارش ، از ریجکتی نبودن اپل آیدی خود مطمئن شود. اپل آیدی هایی که برای مشکل نات اکتیو، قبلا در ساپورت اپل دارای کیس ریجکتی بوده باشند (چت با ساپورت یا تماس تلفنی و …) ، قطعا برای دفعات بعدی نیز با سرویس عادی ریجکت می شوند و توصیه ما این است که به ما اطلاع دهید تا آن را با سرویس ویژه انجام دهیم. باتوجه به تغییرات جدید در سیاست های اپل، آیدی های ریجکتی اگر مجددا به صورت عادی درخواست داده شوند، نیاز به پیگیری های بسیار زیاد داشته و خیلی بیشتر از مواردی که قابل رفع هستند وقت گیر می باشند. لذا درصورت وجود کیس قبلی در ساپورت اپل، با احترام مبلغ پرداختی قابل عودت نخواهد بود و کیس آیدی قبلی به شما اطلاع داده می شود. درصورت وجود هرگونه ابهام و یا سوال، قبل از ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

۷- حتما اطلاعات خواسته شده (ایمیل اپل آیدی ، IMEI و …) را با دقت و به درستی وارد کنید. چنانچه سوالی در این زمینه دارید حتما قبل از ثبت سفارش از کارشناسان ما بپرسید. در صورت ثبت اطلاعات اشتباه ، سفارش شما ریجکت شده، هیچ مسئولیتی به عهده پاتریس موبایل نبوده و مبلغ سفارش عودت داده نمی شود.

۸- جهت بررسی اکتیو یا نات اکتیو بودن اپل آیدی می توانید وارد سایت iforgot اپل شوید.

۹- مدت زمان انجام این سرویس ۱ الی ۴۸ ساعت بوده و در موارد خیلی خاص ممکن است کمی بیشتر زمان نیاز داشته باشد.

۱۰- توصیه می شود بعد از خارج شدن از اپل آیدی قبلی، یک اپل آیدی جدید با ایمیل شخصی درست کنید و حتما Find را از تنظیمات اپل آیدی داخل گوشی غیرفعال کنید. اگر در ساخت اپل آیدی مشکل دارید ما می توانیم در کمترین زمان ممکن برای شما یک اپل آیدی جدید با اطلاعات شخصی خودتان بسازیم.