تخفیف ویژه و محدود ۵۰%

| دوره آموزش تخصصی تعمیرات نرم افزار موبایل

سفارش ساخت اپل آیدی شخصی

اپل آیدی شخصی

مشتری و همکار گرامی: افزایش قیمت این سرویس به دلیل تغییرات جدید در امنیت اپل بوده و شرایط ساخت برای یک اپل آیدی مطمئن، باز هم سخت تر از قبل شده است. ما همواره درحال تحلیل تحریم های اپل هستیم و تا جاییکه توان داشته باشیم ادامه خواهیم داد. این امر مستلزم پرداخت هزینه های هنگفت بوده و نتیجه ی آن کیفیت بالای اپل آیدی ساخته شده خواهد بود (تا این لحظه حتی یک اپل آیدی نات اکتیو هم از آیدی های ما گزارش نشده است). درصورت سخت تر شدن تحریم، اگر همچنان شرایط ادامه دادن وجود داشته باشد، امکان افزایش مجدد قیمت نیز دور از ذهن نیست. از همکاری و درک شما صمیمانه سپاسگزاریم.

تحویل ۱۵ دقیقه

امنیت بسیار بالا

وریفای شده امریکا

بدون شارژ اولیه

جهت ثبت سفارش، این فرم را پر کنید

تایید شماره موبایل

زمان لازم برای ثبت: یک دقیقه (بدون نیاز به ثبت نام)

اپل آیـدی را فقط با ضمانـت بخـرید!

اپل آیدی با ۲ ماه ضمانت تعویض درصورت نات اکتیو شدن (به شرط عدم تغییر اطلاعات و خاموش بودن Find)

اپل آیدی رایگان

اپل آیدی چیست؟

تمامی کاربران اپل جهت استفاده از امکانات این کمپانی، نیاز به یک اپل آیدی دارند. حال اگر این اپل آیدی با ایمیل شخصی شما ساخته شود، علاوه بر جذاب تر بودن آدرس اپل آیدی شما، دارای امنیت بالاتری نیز هست و در آینده اگر پسورد و سوالات آیدی را فراموش کنید، می توانید از طریق ایمیل تان می توانید پسورد اپل آیدی را تغییر دهید. اپل آیدی های ما نات اکتیو نمی شوند، با خیال راحت ثبت سفارش کنید.

آدرس اپل آیدی همان آدرس ایمیل شماست که طی مراحلی، آن را تبدیل به Apple ID کرده اید. استفاده از اپل آیدی برای کاربران اپل امری ضروری هست و با داشتن آن می توانید از داشتن محصولات اپل بهترین استفاده را ببرید.

در ادامه با کاربردهای اپل آیدی، نحوه ساخت اپل آیدی، امنیت، نحوه خرید از اپ استور، شارژ اپل آیدی و … همراه شما خواهیم بود. این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

کاربردهای اپل آیدی عبارتند از:

– فروشگاه نرم افزار و بازی (App Store)

– فضای ابری جهت بکاپ از داده ها (iCloud)

– پیداکردن دستگاه شما (Find my)

– ارسال و دریافت پیام (iMessage)

– تماس صوتی و ویدئویی (Face Time)

– استفاده از آرشیو بی نظیر فیلم و موسیقی

– و …

نحوه پرکردن فرم سفارش ساخت اپل آیدی

۱- در قسمت اول (شماره موبایل) ، شماره همراه سفارش دهنده (شما) باید وارد شود. اگر همکار هستید شماره موبایل خودتان را وارد کنید (به هیچ وجه شماره مشتری خود را وارد نکنید). قبل از ارسال به درگاه پرداخت، یک کد تایید برای این شماره پیامک می شود؛ همچنین برای مشاهده ی لیست سفارشات نیز با همین شماره می توانید تمامی سفارشات خود را پیگیری و مشاهده کنید.

۲- ارسال آدرس ایمیل و پسورد آن اجباری و دسترسی به ایمیل نیاز است. چنانچه ایمیل شما تایید دو مرحله ای داشته باشد (نیاز به تایید شما و یا نیاز به تایید شماره موبایل برای ورود به جیمیل و … داشته باشد)، پیامکی از سمت وبسایت ما برای سفارش دهنده (شماره موبایلی که وارد کردید) ارسال و توضیحات لازم داده خواهد شد.

۳- ما همیشه از متدهای مطمئن برای ساخت اپل آیدی استفاده می کنیم تا اپل نسبت به این اپل آیدی حساس نشده و آن را نات اکتیو نکند. لذا برای رعایت تمامی نکات امنیتی ممکن است مراحل ساخت اپل آیدی بین ۱۰ تا ۳۰ دقیقه زمان ببرد. این زمان برای حصول اطمینان از کیفیت سفارش شما صرف خواهد شد و امیدواریم این را درک کرده و با ما همکاری کنید.

۴- ارسال نام و نام خانوادگی اپل آیدی و توضیحات، اختیاری است و می توانید این دو قسمت را خالی بگذارید.

۵- بعد از پرداخت مبلغ سفارش، مراحل ساخت اپل آیدی آغاز شده و امکان کنسل کردن آن وجود ندارد.

۶- پس از آماده شدن سفارش شما، یک پیامک برای شما ارسال می شود (تکمیل سفارش) و سپس می توانید از قسمت سفارشات من در بالای سایت، سفارش خود را مشاهده کنید (اپل آیدی ، پسورد، سوالات امنیتی و تاریخ تولد به صورت کامل در اختیار شما قرار می گیرد)

Personal Apple ID 2
Personal Apple ID 4

نکات مهم و قوانین سرویس ساخت اپل آیدی شخصی

۱- متخصصین پاتریس موبایل از اصولی ترین و امن ترین روش برای ساخت اپل آیدی استفاده می کنند و تا به امروز حتی یک اپل آیدی نات اکتیو از سمت همکاران و مشتریان ما گزارش نشده است. اما در عین حال ما همیشه توصیه میکنیم که Find My را غیرفعال کنید.

۲- پیشنهاد بعدی ما این است که حداقل تا ۳ ماه بعد از دریافت اپل آیدی، اطلاعات آن را تغییر ندهید. بعد از این بازه زمانی می توانید اطلاعات را شخصی سازی کنید.

۳- استفاده از فیلترشکن های رایگان (که مدام تغییر آی پی می دهند) باعث حساس شدن اپل شده و اصلا توصیه نمی شود.

۴- نگهداری از اطلاعات اپل آیدی در جای امن و دور از دسترس سایرین به عهده ی شخص خریدار می باشد و پس از تحویل اپل آیدی، هیچ گونه مسئولیتی متوجه وبسایت پاتریس موبایل نخواهد بود.

۵- در صورت فراموش کردن اطلاعات اپل آیدی می توانید وارد پنل کاربری (سفارشات من در بالای صفحه) شده و اطلاعات آیدی را دریافت کنید.

۶- بعد از اینکه اطلاعات اپل آیدی را دریافت کردید، می توانید پسورد ایمیل را تغییر دهید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://patriss.ir/?p=3880